Школярі зібрали а кг лікарської ромашка,це на b кг більше,ніж липового звіту.Скільки всього кг

ромашки і липового світу зібрали Школярі? (скласти вираз до задачі)

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Вова.

Ответ:a+b=a=c

Пошаговое объяснение:

Отвечает Евтеев Тимофей.

Ответ:

a+b+b=a+2b

Пошаговое объяснение: