Знайти периметр та площу прямокутника сторони якого дорівнюють 5см і 4,4см


Ответы на вопрос

Отвечает Козина Ульяна.

Ответ:

S=5×4,4 =22см2

P=5+5+4,4+4,4=18,8см

Пошаговое объяснение: