Тарасик купив 6 олівців, а Миколка 9 таких самих олівців. Миколка заплатив на 15 грн більше, ніж

Тарасик. Скільки грошейзаплатив кожен хлопчик?​Пожалуйста с поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Садыков Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)9-6=3(ол) -різниця

2)15÷3=5(грн)-коштує один олівець;

3)5×6=30(грн) - заплатив Тарасик

4)5×9=45(грн) - заплатив Миколка