2. Основи трапеції дорівнюють 15 см і 8 см, а її висота -10 см. Знайдіть площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Есекеева Алуа.

a - нижня основа = 15см

b - верхня основа = 8см

h - висота = 10см

S = (a + b)/2 * h = (15 + 8)/2 * 10 = 115см²


Отвечает Шапран Макс.

Ответ:

................

Объяснение:

...........