Для функції f(x)=1/sin^2x знайти первісну F(x) таку,що F(π/4)=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Сиваев Иван.

F(x)=\displaystyle \int \dfrac{dx}{\sin ^2 x}=-\text{ctg} \, x+C\\F(\pi/4)=-\text{ctg} \dfrac{\pi}{4}+C=-1+C=2\\C=3

Відповідь: F(x)=-\text{ctg}\, x+3

На скриншоті перевірка на комп'ютері.