Пожалуйста,срочно. №1 1) 2sin(-П/4)*cosП/4-sinП+2cos(-П/3) 2) cos 390°+tg 600° №2 Парна чи

непарна функція 1)f(x)=sin^4x 2)f(x)=ctg x-x №3 Побудуйте графік функції і вкажіть проміжок зростання і спадання f(x)=cos x/2 №4 Порівняйте 1) sin 6П/11 і sin 6п/7 2) cos 0,2П і cos 0,4П №5 При яких значеннях а можлива рівність sin x =a^2 +a-1 №6 Побудуйте графік функції y=ctg x*|tgx| №7 Спростіть вираз 1) 1/sin^2ß— cos 2q-sin 2 q 2) Cos4ßcos2ß-sin4ßsin2ß 3) sin4a/2cos2a 4) (cos7a-cos3a)/ sin5a №8 Дано sin a=-12/13; 3п/2<а<2п Обчистиліть sin(п/4-а) №9 Довести тотожність 1)tg x+cosx /1+sin x=1/cosx 2)(1-sin(5п/2 -10а))*ctg(п-5а)=-sin10a №10 Знайти найбільше і найменше значення виразу 15sin a-8cos a №11 Розв‘яжіть 1)tg 2x=3 під коренем/ 3 2) cos(x-п/3)=-1 3)2sin ^2 x +5sin x-3=0 №12 1) sin2x<= 2 під коренем/2 №13 Розв’яжіть рівняння 1)2cos^2x+1,5 sin2x-2sin^2x=0 2)sinx +підкореним 3 cosx =2 №14 Знайдіть найбільший від‘ємний корінь рівняння 1-sin2x=(sin2x -cos2x)^2

Ответы на вопрос

Отвечает Шендерук Ирина.

Ответ:

37 2cos(−π/4)∗sin(−π/6)=37 2cos4∗(−sinπ6)==−37 ∗ 2 2∗1/2=−37/2=−18,5

Я не знаю правильно не правильно нашла в инете