Сума довжин двох сторін трикутника дорівнює 18 см. А третя сторона становить 0,75 від цієї суми.

Знайди периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:можемо припустити що два не відомі числа у,х,тобто треба 0,75×18=13,5

потім Р=х+у+18=18+13,5=31,5