На першій стоянці було в 4 рази менше машин, ніж на другій. Після того, як на першу стоянку

приїхало 35 машин, а з другої поїхало 20 машин, то на другій стало у 2 рази більше машин, ніж на першій. Скільки машин було на обох стоянках спочатку? Треба вирішити рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Муртазин Самат.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай на першій стоянці  х машин, тоді на другій 4х машин.Складемо рівняння:

(4х-20):(х+35)=2

4х-20=2х+70

2х=90

х=90:2

х=45

На  першій стоянці 45 машин, на другій: 4*45=180 машин