№ 1 Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 68,4. Сума двох з даних чисел дорівнює 104,6. Знайдіть

третє число​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамский Виктор.

Відповідь:

Нехай третє число дорівнює х. Тоді маємо систему рівнянь:

(х + 68,4 + 104,6)/3 = 68,4

(х + 104,6) = 2 * 68,4

Розв'язуючи цю систему, отримуємо:

х = 38,2

Отже, третє число дорівнює 38,2.

Покрокове пояснення: