Яке рівняння дістанемо, якщо в рівнянні 6x+5=7 доданок 5 перенести в праву частину?


Ответы на вопрос

Отвечает Alvarado Daniel.

Відповідь:

6х=7-5 6х=2

х=2/6.

Отвечает Облова Анастасия.

Ответ:

x=⅓

Пошаговое объяснение:

6x=7-5

6x=2

x=⅓

так т