ДАЮ 20 БАЛОВ БОЛЬШЕ НЕТ ТОЛЬКО ПРАВЕЛЬНО И ПОЛНАСТЬЮ РИШИТЕ 1) -1,4(х-6)=7(4х+1,2) Бачимо два

доданки. перехід до цілих (10) кожний доданок - один раз множимо на 10 спростити ще рівняння: кожний доданок ділиться на 7 (через риску дробу) а тепер можна розкривати дужки 2) 2,6(0,4х-1,4)=-3,9(1,2х-0,9) Бачимо два доданки. перехід до цілих (10) кожний доданок - один раз множимо на 10 спростити ще рівняння: кожний доданок ділиться на 13 (через риску дробу) а тепер можна розкривати дужки …

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллоев Фаридун.

Перетворимо обидві сторони рівняння, щоб позбавитись від дробів та зменшити кількість змінних у рівнянні:

-10х + 60 = 28х + 8.4

Тепер перенесемо всі змінні на одну сторону рівняння та всі константи на іншу:

-10х - 28х = 8.4 - 60

-38х = -51.6

Наостанок, розділимо обидві сторони рівняння на -38:

х = 1.36

Отже, розв'язок даного рівняння дорівнює х = 1.36.

2  Перш за все, ми можемо переписати даний рівняння без дужок:

26(0.4x - 1.4) = -39(1.2x - 0.9)

Потім множимо кожен доданок на 10:

260(0.4x - 1.4) = -390(1.2x - 0.9)

Розкриваємо дужки:

104x - 364 = -468x + 351

Додавання 468x до обох сторін рівняння:

572x - 364 = 351

Додаємо 364 до обох сторін рівняння:

572x = 715

Ділимо на 572:

x ≈ 1.25

Отже, розв'язок рівняння x ≈ 1.25.