Автомобіль їхав 7 год по шосе, 3 год - зі швидкістю 100 км/год по ґрунтовій дорозі і 1 год - зі

швидкістю 117 км/год по автостраді. Cередня швидкість руху автомобіля на всьому шляху 92 км/год. З якою швидкістю автомобіль їхав по шосе?помогите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Илья.

Ответ: Швидкість на шосе була приблизно дорівнює 115 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай відстань, пройдену автомобілем по шосе, дорівнює x км, а швидкість руху на шосе дорівнює v км/год.

Тоді за формулою швидкість = відстань / час, час руху на шосе дорівнюватиме X / V годин.

Також ми знаємо, що середня швидкість на всьому шляху дорівнює 92 км / год, тобто:

середня швидкість = загальна відстань / загальний час.

Ми можемо виразити загальну відстань через відстань на шосе x:

загальна відстань = x + 100 км + 117 км = x + 217 км.

Також ми можемо виразити загальний час через час на шосе x / v:

загальний час = 7 год + 3 год + 1 год = 11 год.

З рівняння для середньої швидкості:

92 км / год = (x + 217 км) / 11 год,

ми можемо виразити відстань на шосе x:

x = 92 км / год * 11 год - 217 км = 803 км.

Тепер ми можемо виразити швидкість на шосе v:

v = x / (7 год) = 803 км/7 год ≈ 115 км / год.