4. Обчисли площу бічноï поверхні конуса, твірна якого 2 1/3 см, а радіус основи 1 1/2 СРОЧНО

ПОСТАВЛЮ 5 ЗВЕЗД​

Ответы на вопрос

Отвечает Utegen Akbota.

l = 2 \frac{1}{3} \:  \: cm  \\ r = 1 \frac{1}{2}  \:  \: cm \\ s _{bok} = \pi rl = \pi \times 2 \frac{1}{3}  \times 1 \frac{1}{2}  =  \frac{7 \times 3\pi}{3 \times 2}  =  \\  \frac{7\pi}{2}  = 3.5\pi = 10.996... = 11 \:  \: cm {}^{2}