На одній садовій ділянці в 5 разів більше кущів малини, ніж на іншій. Після того як з першої

ділянки пересадили на другу 32 кущів, на обох ділянках кущів малини стало порівну. Скільки кущів малини було на кожній дільниці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

Кількість кущів малини.

Олександр Флоря

На одній садовій ділянці в 5 разів більше кущів малини, ніж на інших. Після того як з першої ділянки пересадили на другу 32 кущі, на обох ділянках кущів малини стало порівну. Скільки кущів малини було на шкірній дільниці?

Позначимо кількість кущів малини на першій ділянці як х, тоді на другій ділянці їх кількість становитиме 5х.

Після пересадки 32 кущів малини з першої ділянки на другу ділянку, на обох ділянках залишилося однаково кількість кущів малини. Позначимо цю кількість як у.

Тоді на першій ділянці залишилося х-32 кущів малини, а на другій ділянці – 5х+32 кущів малини.

Таким чином, ми можемо записати рівняння: х-32 = 5х+32 - у

або

6х = у+64

Але ми знаємо, що кількість кущів малини на обох ділянках після пересадки стала однаковою, тобто:

х-32 = 5х+32 - у або х-32 = у-32

Отже, у = х і ми можемо записати рівняння:

6х = х+64

Після спрощення ми отримуємо:

5х = 64

Тому х = 12,8.

Але кількість кущів малини має бути цілим числом, тому ми можемо зробити висновок, що на першій ділянці було 12 кущів малини, а на другій ділянці їх кількість становила 5*12 = 60 кущів малини.

Пошаговое объяснение:

думаю будет ок