2. Кілограм груш дорожчий за кілограм яблук на 6,6 грн. за 4 кг груш заплатили стільки, скільки за

6 кг яблук. Скільки коштує 1 кг груш і 1 кг яблук? будь ласка прошу!6 клас математика, розв'язання задач за допомогою рівнянь ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтяренко Анастасия.

Ответ:

1 кг груш стоит 19.8 грн, 1 кг яблок стоит 13.2 грн.

Пошаговое объяснение:

По условию задачи, за 4 кг груш заплатили столько же, сколько за 6 кг яблок:

4 * (x + 6.6) = 6 * x

4x + 26.4 = 6x

26.4 = 2x

x = 13.2

Значит, цена одного килограмма яблок равна 13.2 грн, а цена одного килограмма груш равна 13.2 + 6.6 = 19.8 грн.