ПАМАГИТЕ ПЖДАЮ15 Б СРОЧНА Ціна яблук — 24,3 грн за кілограм, що у 2,7 раза менше, ніж ціна груш

за кілограм. Скільки коштує кілограм груш? На скільки кілограм груш дорожчий за кілограм яблук?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Відповідь:

1) 24,3*2,7=65,61(грн)-ціна груш за кг

2) 65,61-24,3=41,31(грн)-на стільки ціна за груші більша за ціну на яблука