Периметр осьового перерізу циліндра дорівнює 32 см. Знайдіть площу бічної поверхні циліндра, якщо

його висота дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Артём.

Відповідь:

S = 60*π см²

Покрокове пояснення:

сторони осьового перерізу d, h
p = 2(d+h) - периметр осьового перерізу
d = p/2 - h = 32/2 - 10 = 16 - 10 = 6 см
d - діаметр циліндра
L = π*d = 6*π см - довжина кола в основі  циліндра
S = L*h = 6*10*π см² = 60*π см² - шукана площа бічної поверхні циліндра