Знайди значення виразу -3m-(5m-2p),якщо p-4m дорівнює -7


Ответы на вопрос

Отвечает Ярцева Лера.

Відповідь:

- 14

Покрокове пояснення:

- 3m-(5m-2p),якщо p-4m дорівнює -7

- 3m-(5m-2p) =- 3m - 5m + 2p =
-8m + 2p = 2p - 8m = 2(p - 4m) = 2•(-7) = - 14.