Кількість яблунь становить 6/17 від кількості дерев,що росте в саду,а кількість груш 2/17.усьго

яблунь і груш- 16 дерев.скількі всього дерев росте у садку? Будь ласка, дуже терміново потрібно!Дії з усіма поясненням!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Каткенова Сандугаш.

Відповідь:

34 дерева росте у садку

Покрокове пояснення:

1) 6/17 + 2/17 =  (6*1 + 2*1)/17= 8/17  (д.)- кількість яблунь та груш від усіх дерев

2)16 : 8/17 =  16 * 17/8 = (16*17)/8= 272/8 = 34 (д.)

Відповідь : 34 дерева росте у садку