В саду росте 12 яблунь і 4 груші. У скільки разів більше яблунь, ніж груш, росте в саду? В саду

росте 5 яблунь і груш у 4 рази більше . Скільки всього дерев росте у садку? даю 20б​

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгина Дарья.

Ответ:

Відповідь: яблунь більше у 3 рази  

Відповідь: 25

Пошаговое объяснение:

В саду росте 12 яблунь і 4 груші. У скільки разів більше яблунь, ніж груш, росте в саду?

12/4 = 3

Відповідь: яблунь більше у 3 рази

В саду росте 5 яблунь і груш у 4 рази більше . Скільки всього дерев росте у садку?

Кількість груш= 5*4 =20

Груш = 20

Всьго дерев 20+5 = 25

Відповідь: 25