У першому саду росте 48 яблунь. Кількість яблунь що росте у другому саду становить 5/4 від

кількості дерев у першому саду та 75% від кількості дерев третього саду. Скільки яблунь росте в усіх трьох садах? Терміново будь ласка дайте відповідь!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Kindiy Denys.

Ответ:↓↓↓

1)48 * 5/4 = 60 яблунь-в другому саду.

2)60 * 75/100=45 яблунь -в третьому саду.

3)48 + 60 + 45 = 153 яблунь -всього росте у трьох садах.

Відповідь: 153 яблуні.

Надеюсь помогла

Можно