У садку росте 150 дерев,з них 40% яблунь,а вишні становлять 75% від кількості яблунь.Скільки вишень

росте у садку?

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанов Афлатун.
Це дуже легко
1)150:100=1,5(д)-становить 1%
2)1,5*40=60(д)-яблуні
3)60:100=0,6(д)-становить 1%
4)0,6*75=45(д)
Відповідь.45 вишень.