Відомо, що а-b=8, ab=-4. Обчисліть зна- чення виразу (a+b)²​


Ответы на вопрос

Отвечает Усольцева Лиза.

Відповідь:

Хорошего дня тебе бройлер

Покрокове пояснення:

(a+b)²=a²+2ab+b²=a²-2ab+b²+4ab=(a-b)²+4ab=8²+4*4=64+16=80