3. Пронумеруйте порядок виконання дій та обчисліть зна- чення виразу: 1) (24: 8+14) 2-15; 2)

(45+5): 10.4+12. .​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Стася.

Ответ:

1) 19

2) 32

Пошаговое объяснение:

1) 1. 24:8=3

2. 3+14=17

3. 17×2=34

4. 34-15=19

2) 1. 45+5=50

2. 50:10=5

3. 5×4=20

4. 20+12=32