Знайдіть сьомий член арифметичної прогресії 15; 12...​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковбош Тима.

Ответ:

-3

Пошаговое объяснение:

1.d=12-15= -3

2.a7=15-3(7-1)= -3