Сума чотирьох чисел дорівнює 70. Перше число 20, друге - на 12 більше від першого, а трєтє - у 4

рази менше за друге. Знайти четверте ЧИСЛО.

Ответы на вопрос

Отвечает Завалин Егор.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

1 число 20

2 число 32 (20+12=32)

3 число 8 (32÷4=8)

4 число 20 (70-20-32-8=20)