Помогите Середнэ арифметичне чотирьох чисел дорівнює 2,5. Друге у 2 рази більше від першого.

Третє число у 3 рази більше від першого. Четверте число у 4 рази більше від першого. Знайди ці числа Пж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алиса.

Ответ:

1 число=1, 2 число= 2 , 3 число=3, 4 число=4

Пошаговое объяснение:

х-первое число, у-второе число, z- третье число, v - четвертое число.

(x+y+z+v)/4=2.5  - по условию задачи  

выражаем через х  остальные неизвестные

y=2x

z=3x

v=4x

преобразуем уравнение

(x+2x+3x+4x)/4=2.5

10x/4=2.5

10x=2.5*4

10x=10

x=1