4. Розв’яжіть систему рівнянь способом підстановки:        2х+ у =1                              

                                                             х = у - 7

Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Диана.
Не знаю что на счёт підстановки ну:
Якщо х=у-7 то, 2х+у=1 = 2*7+у=1 = 14+у=1
У=1-14=(-13)
Надіюсь так) якщо не складно, то можна відмітити найкращою відповідю? Мені дуже приємно..