довжина першої сторони трикутника b см, друга на 2 см більша, а третя у два рази більша за першу.

Чому дорівнює периметр трикутника? Склади вираз для розв'язання задачі​ Умоляю подумайте и решите правельно просто моя мама праверает и мне страшнно если я не решу то я буду сидеть до ночи А Я НЕ ХОЧУ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Атаєва Арішка.

Пошаговое объяснение:

1 сторона ∆ = b см

2 сторона ∆ = b + 2 см

3 сторона ∆ = 2 * b = 2b см

P ∆ = ? см

Выражение:

b + (b + 2) + 2b = b + b + 2 + 2b = 4b + 2 см - периметр ∆

Отвечает Якубенко Ангелина.

Ответ:

Нехай перша сторна b, тоді друга 2+b, а третя 2b, складемо рівняння:

Р=b+2+b+2b=4b+2

Ответ: 4b+2