57:(38-x)+15=18 Пж як розв'язувати?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Миша.

Ответ:

19

Пошаговое объяснение:

57 : (38 - х) + 15 = 18

57 : (38 - х) = 18 - 15

57 : (38 - х) = 3

38 - х = 57 : 3

38 - х = 19

х = 38 - 19

х = 19

Отвечает Маштаков Данил.

Відповідь: x=19

Покрокове пояснення:

1. Визначаємо ОДЗ: 38-x не дорівнює нулю, тоді х не дорівнює 38

2. 57/(38-x)=18-15

57/(38-x)=3

57=3*(38-x) поділимо праву і ліву частини на три

19=38-x

x=19