Від деякого числа відняли 25% і отримали 31,5.Знайди це число.​


Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Дмитрий.

Ответ:

31.5 це 75% числа х. Значить 31.5/75 = х/100

Х = 31.5*100/75 = 42