Довжина відрізка км становить 30 см накреслити відрізок ав довжина якого дорівнює 1/6 довжина

відрізка км

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Артём.

Пошаговое объяснение:

1/6 * 30 = 30/6 = 5 см

С помощью линейки начерти отрезок длиной 5 см