В коробці було тільки 6 зелених кульок і 8 синіх. Доклали ще певну кількість зелених кульок. Після

цього ймовірність вибрати синю кульку стала рівною 1/4. Скільки зелених кульок доклали до коробки?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Сергей.

Відповідь:

Додали 2 зелені кульки

Покрокове пояснення:

\frac{8}{(6+x+8)}=\frac{1}{2};\\ \\ 8*2=(14+x)*1;\\\\ x=16-14;\\\\x=2