Помогите пожалуйста срочно ( Даю 12 баллов У коробці лежать 6 зелених та кілька синіх кульок.

Скільки синіх кульок у коробці, якщо ймовірність того, що навмання вибрана кулька виявиться синьою, дорівнює ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Егунов Максим.

Ответ:

m- кількість всіх кульок.

P(A)=n/m=2/5- імовірність.

n=P(A)*m.

n-x. m=x+6.

x=2/5*x+6;

5x=2x+12;

3x=12;

x=4.

Отже, кількість синіх кульок= 4(шт.)

Пошаговое объяснение:

вроде