Діагональ прямокутника дорівнює 13 см,а довжина однієї із сторін 12 см. Обчисліть площу

прямокутника ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО, ДАЙТЕ ХОТЯ-БЫ ТОЛЬКО ОТВЕТ​

Ответы на вопрос

Отвечает Серков Никита.

Ответ:

Дано: КМРТ - прямокутник, КР=13 см, РТ=12 см. S.

S=KT*PT

Знайдемо КТ за теоремою Піфагора

PT=√(KP²-PT²)=√(169-144)=√25=5 см

S=5*12=60 см²

Отвечает Котова Юлия.

Ответ:

a=12 см

d=13 см

S - ?

S=ab

По теореме Пифагора

d²=a²+b²

b²=d²-a²

b =   \sqrt{ {d}^{2}  -  {a}^{2} }

b =  \sqrt{ {13}^{2} -  {12}^{2}  }  =  \sqrt{169 - 144}  =  \sqrt{25}  = 5

Ширина b=5 см

S=12×5=60 см²