Брусок льоду важить 1,2м, 0,6м, і 0,1м. Знайдіть массу бруска, якщо 1дм³ льоду важить 0,9 кг​


Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Ответ:

64,8 кг

Пошаговое объяснение:

1,2м = 12дм

0,6м = 6 дм

0,1м = 1 дм

1) 12 * 6 * 1 = 72 (дм³) - объем бруска

2) 72 * 0,9 = 64,8 (кг) - масса бруска