Середнє арифметичне трьох чисел становить 4,2. Знайдіть невідоме число, якщо два інші дорівнюють

4,5 і 4,3. СРОООЧНООООО К.Р.

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

Можемо зробити в вигляді рівняння:

(4,5+4,3+x):3 = 4,2

4,5+4,3+x=4,2*3

4,5+4,3+x=12,6

x=12,6-4,5-4,3

x=3,8

Відповідь: 3,8

Зробимо бодай перевірку:

3,8+4,5+4,3=12,6:3=4,2

Вірно!