Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 45 см. Його ширина становить 3/5 довжини і 90% висоти.

Знайдіть об’єм паралелепіпеда і виразіть його в кубічних дециметрах. Відповідь округлити до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Салмин Илья.

Ответ:

а = 45 дм - длинаb = 45 · 0,4 = 18 дм - ширина (40% длины)с = 18 · 0,2 = 3,6 дм - высота (20% ширины)V = abc = 45 · 18 · 3,6 = 2916 дм³ - объём прямоугольного параллелепипеда.Вiдповiдь: 2916 дм³ - об'єм прямокутного паралелепіпеда.

Пошаговое объяснение: