Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 42 см, що становить 7/15 його довжини, а висота

становить 35% довжини. Знайдіть об'єм парамепіпеда і виразіть його в кубічних дециметрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Ответ:

V=a*b*c

1) b = 42 : 7 * 15 = 90 см длина

2) 90 : 9*5 = 50 см высота (5/9 длины)

3) V = 42*90*50=189000 куб.см объём

1 куб.дм = 1000 куб.см

куб.дм

189000 куб.см = 189

Отвечает Забелина Алла.

1)42/7=6(cм)

2)6*15=90(cм)-довжина

3)90/100=0,9(см)

4)0,9*35=31,5(см)-висота

V=31,5*90*42=119070=119,07дм³