Велосипедист їхав 2 год зі швидкістю 18 км/ год і 3 год зі швидкістю 16 км/год. Знайти середню

швидкість велосипедиста протягом усього шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чебан Влад.

Відповідь:1)2*18=36 км проїхав за 2 год2)3*16=48 км проїхав за 3 год3)36+48=84 км весь шлях4)2+3=5 год весь час5)84:5=16,8 км/год середня швидкість======================

Покрокове пояснення:вроде правильно