Магазин отримав 15 телевізорів і 18 комп'ютерів за однаковою ціною. Вартість усіх комп'ютерів на

15000 грн більша,ніж телевізор .Скільки гривень заплатили за телевізори та комп'ютери окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Пигасов Макар.

Ответ:

1) 18 - 15 = 3 ( шт) - більше комп'ютерів

2)

15000÷3 = 5000 (грн) - 1 комп'комп'ютеркомп'комп'ютер

3) 5000×18= 90000(гон) - це всі комп'ютери

4) 90000-15000 = 75000( грн) - телевізори

Пошаговое объяснение:

Перевірка (якщо потрібна ) 75000÷15 = 5000( грн)

В задачі вказано що одинаковые ціна, тобто 5000 грн.

Отвечает Овсянникова Дарья.

Ответ:15 телевізорів-75000грн, 18 компьютерів-90000грн

Пошаговое объяснение: