Магазин отримав за однаковою ціною 15 телевізорів і 18 компютерів. Вартість усіх компютерів на 15

000 грн. більша ніж телевізорів. Яка вартість усіх телевізорів? Усіх компютерів?

Ответы на вопрос

Отвечает Половий Сергей.
18-15=3
15000:3=5000
5000*15=75 000 грн.  усіх телевізорів 
5000*18=90 000  грн. Усіх компютерів