Магазин отримав за однаковою ціною 15 телевізорів і 18 комп'ютерів. Вартість усіх комп'ютерів на

15000 грн більша, ніж телевізорів. Скільки гривень заплатили за телевізори та комп'ютери окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурак Алина.

Ответ:90000 грн., 75000 грн.

Пошаговое объяснение:1)18-15=3(техники)-разница.

2)15000÷3=5000(грн.)-за 1 компьютер.

3)18*5000=90000(грн.)-за все компьютеры.

4)90000-15000=75000(грн.)-за все телевизоры.