Люди помогите срочно!! Задача на складання рівнянь: На склад привезли планшети , телевізори ,

телефони , ноутбуки та комп'ютери . Планшетів було на 20 більше , ніж ноутбуків; Телевізорів було у 4 рази більше , ніж ноутбуків; Телефонів було на 10 менше, ніж телевізорів;Комп'ютерів було у 8 разів більше, ніж планшетів.Скільки штук кожного виду привезли на склад, ЯКЩО РАЗОМ ЇХ БУЛО 680? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Буяльская Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Планшеты:х

Телевизоры:y

Ноутбуки:z

Телефоны:a

Компьютеры:b

a+b+y+x+z=680

x=20+z

4z=y

a=y-10

b=8x

y-10+8x+4z+20+z+z=680

y+8x+6z=670

4z+6z+160+8z=670

18z=510

z=510/18

z=85/3

z=28 1/3

x=48 1/3

y=340/3

y=113 1/3

a=103 1/3

b=1160/3

b=386 2/3