У магазині електроніки за місяць продали 156 телевізорів, ноутбуків-на 58 менше, ніж телевізорів, а

мобільних телефонів - на 66 більше, ніж телевізорів і ноутбуків разом. скільки мобільних телефонів продали за місяць у магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Храмцова Христина.
156-58=98 ноутбуков продали  за месяц                                                           156+98=254 телевизоров и ноутбуков вместе                                                    254+66=320 моб.телефонов продали за месяц