Люди помогите!!Тема: Розв'язання задач на складання рівнянь 6 клас : На склад привезли планшети ,

телевізори , телефони , ноутбуки та комп'ютери . Планшетів було на 20 більше , ніж ноутбуків; Телевізорів було у 4 рази більше , ніж ноутбуків; Телефонів було на 10 менше, ніж телевізорів;Комп'ютерів було у 8 разів більше, ніж планшетів.Скільки штук кожного виду привезли на склад, ЯКЩО РАЗОМ ЇХ БУЛО 680? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Подорожная Лиза.
Ноутбук- х
Планшеты - х+20
Телевизоры - 4х
Телефоны - 4х - 10
Компьютеры - 8*(х+20)

х+ (х+20) + 4х + (4х-10) + 8*(х+20) = 680
2х + 20 + 4х + 4х - 10 + 8х + 160 = 680
18х = 680 -20 + 10 - 160
18х = 510
х = 510:18


Не выходит. Правильно ли записана задача?