До шкільної їдальні завезли 180 кг фруктів . Яблука становили 40% від всіх фруктів, груши 75% від

кількості яблук, а решту становили банани. Скільки кілограмів бананнів завезли до їдальні? нужно условие и решение​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Танюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всього фруктів - 180 кг

яблука - ? 40% від всього

груші - ? 75% від яблук

банани -?

Рішення:

180 * 40% : 100% = 72 кг яблука

72 * 75% : 100% = 54 кг груші

180 - 72 - 54 = 54 кг бананнів завезли до їдальні