До шкільної їдальні завезли фрукти. Яблука становили 1/4, апельсини - 30%, а банани - 5/12 усіх

завезених фруктів, а решту виноград. Яку частину всіх фруктів становив виноград?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кислинская Марьям.

Відповідь:

Відповідь: 1/12.

Покрокове пояснення:

Частина всіх фруктів, яку становили яблука, апельсини та банани, дорівнює 1/4 + 30/100 + 5/12 = 13/12.

Тому виноград становив 1 - 13/12 = 1/12 від усіх фруктів.