При гомотетії коло x2 + y2 = 9 переходить у коло x2 + y2= 1. Укажіть коефіцієнт гомотетії. а) -3

б) 1/3 в) ± 1/3 г) 3

Ответы на вопрос

Отвечает Ильченко Валерия.

Кожне з цих кіл має центр в точці (0;0). Радіус кола х^2+у^2=9 R=3, кола х^2+у^2=1 R=1.

Якщо при гомотетії коло x^2 + y^2 = 9 переходить у коло x^2 + y^2= 1 то коефіцієнт гомотетії дорівнює 1/3