Товарний потяг пробув у дорозі 2год .За першу годину він проїхав 40, 8 км, а за другу - 44км.

Знайди середню швидкість потяга. А) 424км/год; Б) 42,4 км; В) 42,4 км/год; Г) 44,2 км/год; Д) 44,2 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зенков Александр.

Ответ:

В) 42,4 км/ч

Пошаговое объяснение:

(40,8 + 44) : 2 = 84,8 : 2 = 42,4 (км/ч) - средняя скорость поезда

Отвечает Шагалов Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(40,8 + 44) : 2 = 84,8 км потяг проїхав за дві години

84,8  : 2 = 42,4 км/ч  середня швидкість потяга